ФОТО: Карлеуша ќе оди во затвор - еве зошто

Поп дивата Јелена Карлеуша на својот Твитер профил објави судско решение во кое и се заканува 15 дена затвор ако не ја плати казната. Изгледа дека Карлеуша е спремна за затворска келија бидејќи покрај судското решение пишала:

„ Ја чекам полицијата во најубавата халина, збогум Србијо одмарам на 15 дена да се одморам!“. П.С ( не ми носете цигари - не пушам)

28.08.2014 - 13:04
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега