ВИДЕО: Пратеничката Ермира Мехмети го прифати ледениот предизвик

Политичарката од  ДУИ, Ермира Мехмети го прифати „ледениот предизвик“.

eeermiraaa

Таа наместо студена вода, во кофата имаше коцки мраз кои си ги истури врз главата.

Мехмети ги предизвика Еди Рама, Пол Волерс и Ариан Цани.

Дали и колку пари донираше, нема инфорамции.

28.08.2014 - 12:21
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега