ВИДЕО: И Лима го направи ледениот предизвик

И убавата Адријана Лима го направи ледениот предизвик. Кофата со вода врз глава и ја истурија нејзините две ќеркички.

Погледнете...

28.08.2014 - 11:09
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега