Таткото на Тијана ќе отвори два сајта - еве за што се работи

Таткото на Тијана Јуриќ ќе отвори интернет страници  nestali.rs и pedofili.rs. 

-Додека траеше потрагата за нашата Тијана, дознавме дека на Бајмок има три регистрирани педофили и сметам дека таквите информации мора да бидат јавни. Мојот план е на местото на злочинот да направам спомен-парк во знак на сеќавање за Тијана а за тоа веќе разговарав со градоначалникот на Сомбор, објаснил Игор Јуриќ за српски Дневник.

21.08.2014 - 12:54
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега