Убиецот на Тијана сите ги шокираше: И порано имав секс со деца!

Драган Ѓуриќ е сосема убеден дека од државата ќе добие оштета поради кршење на човековите права. Со тие пари планира да си го „среди“ лицето поради тоа што целиот живот имал комплекси поради лузните од мозолчињата во пубертетот.

Неговата ментална состојба секојдневно ги изненадува докторите од затворската болница во Белград, бидејќи им раскажувал најбизарни приказни.

-Тој одбива да разговара за тоа. Но неколку пати повтори дека сака да има секс со мали момчиња и девојчиња и дека тоа и порано го имал правено. Тој исто така се фалеше дека имал секс и со омажени жени, пренесува извор од болницата за Телеграф.рс.

Него сеуште никој го нема посетено во затворот, а ни во болницата.

21.08.2014 - 12:15
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега