Го убил Лука па легнал да спие - убиецот не покажува ни ронка каење

Убиецот на 21-годишниот Лука Јовановиќ откако го усмртил со својот автомобил, побегнал како ништо да не се случило. Како што дознава српскиот Курир, по убиството тој праќал СМС пораки на неколку девојки, а потоа си легнал и заспал без ронка грижа на совест.

Инаку, откако беше откриен, Марко исчезна и од Турција каде се наоѓаше. 

 

21.08.2014 - 10:04
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега