Маж се обеси на детско игралиште

На детско игралиште во Сараево постар маж се обесил на тобоган, пренесува српски Телеграф.

Безживотното тело е пронајдено утрово во сараевската населба Војничко поле.

Од полицијата соопштиле дека случајот бил пријавен во 7:20 часот утрово, а идентитетот на мажот се уште не е утврден.

Според првчните информации, станува збор за самоубиство.

21.08.2014 - 09:29
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега