Родителите на убиената Тијана на суд

Истрагата против убиецот на Тијана и понатаму продолжува, а во четврток ќе бидат сослушани најблиските роднини и пријатели кои последни ја виделе несреќната тинејџерка.

Задутре на суд изјава ќе дадат и нејзините родители.

Инаку Убиецот сега е во Белград каде психолози и психијатри се обидуват да видал дали за време на убиството бил непресметлив.

20.08.2014 - 12:32
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега