Загубил контрола и излетал од мост - починал на лице место

Уште една несреќа го потресе регионот. 58-годишен маж од Јагодина кој управувал со трактор, излетал од мост и починал на лице место. 

Според податоците на српските медуими несреќата се случила во 22 часот, а засега не е познато како дошло до неа.

Од силината на ударот, тракторот пукнал на два дела.

20.08.2014 - 10:36
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега