СРАМОТА: Погледнете што прават луѓето кои бараат смртна казна за убиецот на Тијана! (ФОТО)

Фејсбук страницата  „Смртна казна за убиецот на Тијана Јуриќ“ е на продажба. Верувале или не, дел од луѓето сега се обидуваат да заработат пари од грозоморното убиство кое го потресе целиот Балкан. Креаторот на групата добил порака во инбокс од заинтересиран човек кој му понудил одредена сум на пари за да ја одкупи од него. Сопственикот најпрвин се противел а потоа прифатил, иако не му било јасно како ќе ги земе парите.

 

 

17.08.2014 - 10:25
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега