Им нема крај на трагедиите - маж се разнесе со рачна бомба

Деновиве како да нема крај на трагедиите во Србија. Денеска околу 18 часот и 40 минути, маж се разнел со рачна бомба.

Според податоците на српскиот Ало, се работи за 41-годишниот П.А. а мотивите за самоубиството се уште не се познати.

Полицијата врши увид.

16.08.2014 - 21:34
Фото: 
канал77
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега