ВИДЕО: Ѓоковиќ и Троицки голи во ледена када

По мечевите, тенисерите често се опуштаат во таканаречените ледени кади. Јанко Типсаревиќ, кој снима репортажи за Еуроспорт им влета на своите сонародници Новак Ѓоковиќ и Виктор Торицки. 

најчитано сега