ВИДЕО: Нов балкански YouTube хит - пијан Босанец и Бранко

За овој Босанец нема проблем што неговит град е поплавен. Напротив. Снимката на правена во Кнежица во Босна и Херцеговина покажува дека овој човек вистински ужива во водата. Се чувствува како да е на море

06.08.2014 - 13:54
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега