ВИДЕО18+. Овој спот на хрватскиот рапер е забранет на телевизија

Хрватскиот рапер Фил Тилен предизвика огромно внимание во јавноста со својот провокативен спот

05.08.2014 - 22:49
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега