Шарска 100 денари, увијач 150 - погледнете ги цените во рестораните во Преспа

Цените се од ресторанот во Хотелот Рива во Стење, едно од најубавите места на крајбрежјето на Преспанското Езеро

17.07.2014 - 12:58
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега