Дојава за бомба во Драчево - „врие" од полиција

Анонимен граѓанин денеска пријавил дека е поставена експлозивна направа во Драчево.

Пријавата била добиена во 16 часот во ЦИК, а според пријавеното бомбата била поставена до објектот на Стопанска банка на улицата „Жарко Зрењанин“ во населба Драчево.

Полицијата е на терен.

07.07.2014 - 16:37
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега