Скопјани проверете дали утре ќе бидете без струја

Во периодот од 9:00 до 15:00 часот без струја утре ќе бидат  дел од корисниците од ул.„Диме Мечето“ и улица „Волт Дизни“ во општина Шуто Оризари.

Од Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје информираат дека во време од 07:30 до 12:00 часот, утре без струја ќе бидат и корисниците од село Батинци, улици 6, 7, и 8 во населба Љубош, општина Студеничани. 

06.07.2014 - 11:46
Фото: 
вест
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега