ФОТО: Се појави ликот на Елвис Присли на пепел од скара

Крис Елиот и неговите пријатели уживале во заедничко попладне со скара и забава, но кога ја исчистиле пепелта од скарата останале без зборови...

Откако тие ја исчистиле пепелта од бетонот во дворот, пред нив се појавил ликот на Елвис Присли.

-Му викнав на другарот дека Елвис дошол да не посети, вели Крис.

04.07.2014 - 16:52
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега