ВИДЕО: Кај ме најде, таман задремав - пратеник заспа во Собрание

Пратеникот на Новата демократска партија во српското Собрание, Горан Богдановиќ стана вистинска YouTube ѕвезда откако беше фатен на спиење. Дури и колегите му се семееа. Погледнете

03.07.2014 - 23:57
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега