ВИДЕО: Се бараат двајца мажи за порно филм

Педесет и шестгодишната Џесика Секстон и нејзината 34 години помлада ќерка Моника веќе извесно време снимаат порно филмови за својата приватна страна, но сега одлучија да испробаат нешто ново. Овој семеен порно тандем одлучи малку да го зачини светот на филмовите за возрасни со филм во кој заедно ќе се појават мајката и нејзината вистинска ќерка, како и татко со неговиот вистински син.

Порнографското женско семејство од Флорида досега неколку пати има делено партнер, но никогаш во исто време, а тоа нема да се смени ни ако успеат да го најдат посакуваниот машки тандем.

Во историјата на порно индустрија постојат само неколку примери на роднинска поврзаност на актерките/ите кои имаат снимано на ист сет, но сцените се снимани на пристојна оддалеченост.

најчитано сега