И утре ќе пука сонце

 

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со умерен до засилен северен ветер

Температурата од 24 до 34 степени.

Во Скопје сончево со мала до умерена облачност и со умерен до засилен северен ветер

Температурата до 32 степени.

02.07.2014 - 16:30
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега