ФОТО: Фотографијата на Катарина Ивановска која ги запали социјалните мрежи

 

Згодната Катарина Ивановска на социјалните мрежи објави фотографија на која гола лежи на жешкиот асфалт под која доби безброј позитивни коментари.

02.07.2014 - 16:10
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега