"Доаѓаше кај мене по хероин" - мрачни детали од минатото на Анџелина Џоли

 

Американскиот магазин „National Enquirer“ во својот најнов број открива мрачни детали од минатото на Анџелина Џоли.

Магазинот  наведува дека таа била тежок зависник од дрога во деведесеттите години.Покрај фотографијата, овој таблоид пренесува и разговор со поранешниот дилер на Џоли, кој наводно ѝ продавал тешки дроги како хероин и кокаин.

68- гофишниот  Франклин Мајер тврди дека актерката доаѓала да купува дрога во неговиот стан на Менхетн, а во исклучителни ситуации тој ѝ вршел специјална достава на местата каде што престојувала.

02.07.2014 - 15:22
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега