ФОТО: Оваа фотографија од автобус на ЈСП стана хит - еве зошто

 

Оваа фотографија од автобус на ЈСП стана вистински хит. Еве зошто...

ФОТО: Скопјеинфо.мк

 

02.07.2014 - 15:15
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега