ВИДЕО: Од инвалидска количка на терен - тоа го може само Супермен

 

Синоќешниот меч помеѓу Белгија и САД за кусо време го прекина „Супермен“ кој дирекно од инвалидска количка влета на теренот. Луѓето кои се грижат за безбедноста веројатно беа изненадени што „Супермен“ стана од инвалидска количка и влета на теренот. 

Погледнете...

02.07.2014 - 14:39
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега