ВИДЕО: Никогаш не се откажувајте од своите соништа

 

Ова видео е вистински доказ дека не треба да се откажувате од работите кои ги сакате. Погледнете го овој бездомник како си ги оствари своите соништа.

02.07.2014 - 14:17
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега