Најзгодниот затвореник потпиша договор за работа

 

30-годишниот Џереми Микс кој сите ги воодушеви со својата убавина, сега потпиша и договор за работа. Според американските медиуми потпишал договор со модната агенција „Blaze Models“.

Сепак, пред да има работа и да излезе од затвор, Џереми мора да плати кауција, која сега му е зголемена на 1.050.000 долари.

 

02.07.2014 - 13:59
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега