Facebook војна: Стојанче Ангелов се откажал и од вториот кум - од ВМРО бараше 200.000 евра

 
 
 
02.07.2014 - 13:17
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега