ВИДЕО: „Сакам и јас, сакам и јас" - упорно кученце кое ќе ви го стопли срцето

 

 

02.07.2014 - 12:43
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега