Скопјанец преку ноќ изгуби 10.000 евра

 

Засега непознат крадец ја ограбил куќата на 41 годишниот Ж.К. лоцирана во скопско Кучевиште.

Спорд информациите од МВР, кражбата се случила на 30. јуни кога крадецот провалил во куќата и успеал да украде 10.000 евра. 

Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

 

02.07.2014 - 12:38
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега