СТРАШНО ВИДЕО: Што му прави Железарница на Скопје?

 

Екологистите стануваат се поактивни во врска со пробемот кој Скопје го има со Железарница. Голем број граѓани секојдневно споделуваат страшни фотографии на социјалните мрежи. Ова видео кое го пронајдовме на YouTube дава уште една слика за еколошкиот очај на Скопје

02.07.2014 - 12:29
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега