Трагедија во Битола: Паднал од велосипед и починал

 

Велосипедист од  Битола  вчера  почина  откако паднал од својот  велосипед,  информираат од  Министерството за внатрешни работи.

Несреќата се  случила  вчера на  улица “7 јули” кога  58  годишниот  велосипедист паднал од својот велосипед и удрил во бетонски столб.

Бил пренесен во Клиничкиот  центар во Битола но таму и им подлегнал на повредите.

02.07.2014 - 12:26
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега