Знаете ли која е најважната споредна работа за жените?

 

Познато е дека за мажите фудбалот е најважната споредна работа на светот, но што есо жените? Според истражувањата спроведени на социјалните мрежи беше се докажува дека за жените се најважни високите потпетици.

На второ место по важност, жените ги ставиле сериите, познати како „сапуници“ кои траат над 100 епизоди. Понатаму следува шопингот.

02.07.2014 - 11:24
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега