ВИДЕО: Тинејџерот кој си поигра со Надал

 

Австралијанецот Ник Кирјиос го направи најголемото изненадување на Вимблдон откако во осминафиналето го елиминираше Рафаел Надал. Погледнете...

02.07.2014 - 11:07
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега