Јанакиески работно во Дојран

 

 Министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески денеска работно ќе ја посети општина Дојран.

За време на посетата, министерот Јанакиески ќе изврши увид на градежните активности за уредување на плажите покрај Дојранското Езеро. 

02.07.2014 - 09:05
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега