ВИДЕО: Како фраерите реагираат кога секси градежничките дофрлуваат

 

Градежните работници се многу храбри кога дофрлуваат, но дали се храби кога се жртви на сексуални напаѓања?  Погледнете како реагираат фраерите кога згодни градежнички дофрлуваат.

01.07.2014 - 20:30
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега