ВИДЕО: Најлошо паралелно паркирање

 

ПОгледнете како оваа жена се мачи да се паркира паралелно

01.07.2014 - 19:44
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега