ВИДЕО: Американец тврди дека го снимил Бигфут

 

Американецот Ренди О’Нил тврди дека неговиот татко имал блиска средба со митското суштество, со кое и самиот се сретнал пред 25 години.

Тој објави фотографии кои ги направил неговиот татко додека рибарел со пријателите. На фотографиите се гледа големо мајмунолико суштество за кое тој вели дека е митскиот Бигфут.

Во видеото О’Нил раскажува за средбите со мистериозното суштество.

01.07.2014 - 19:27
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега