Продолжува „војната“ меѓу Крстевски и Ангелов на Facebook

 
 
01.07.2014 - 12:06
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега