ФОТО: Браќата од „Некст Тајм" како дечиња

Браќата Мартин и Стефан од Некст Тајм на социјалните мрежи ги почастија своите фанови со фотографија со која се навратија во детството. Еве како изгледале како дечиња.

01.07.2014 - 10:04
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега