ВИДЕО: Аделина Тахири и овој пат ја вжешти атмосферата

Познатата албанска пејачка Аделина Тахири која се прослави со учеството на најгледаното танцово шоу „Танц со ѕвездите“ објави мошне жежок видео спот.

Згодната Аделина повеќе години жари и пали на албанската сцена, а во новиот видео запис за песната „Ани Ани“ е најпровокативна досега.

 

 

Погледнете ја во продолжение нејзината нова видео приказна, а жешките сцени ќе ве натераат да ја погледнете повеќе пати.

01.07.2014 - 09:40
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега