ФОТО: Вака во Скопје на пешачки...

Ваква појава на скопскиот асфалт сигурно би предизвикала сообраќајна несреќа. 
Додека зјапате во оромниот задник, сигурно не забележавте дека Ладата ја „вози“ куче  :)

30.06.2014 - 23:04
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега