Велешанка доби стан

Во вториот стан во скопски Аеродром ќе живеат велешани. Весна Угриновска од Велес беше најсреќна при денешното извлекување во наградната игра Фискална во рака, награда без мака. Нејзиниот коверт беше извлечен од купот во студиото на МРТВ и таа ќе ги добие клучевите од станот од педесетина квадрати во Скопје

30.06.2014 - 21:58
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега