ФОТО: Сакаме да се истребиме одовде- порака која ги обиколи социјалните мрежи

Оваа фотографијата вчера ги обиколи социјалните мрежи. Оваа искрена порака е од еден битолчанец, на кој очигледно, животот во Македонија му е дојден преку глава.

30.06.2014 - 18:50
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега