ВИДЕО: Никол Шерцингер и Енрике Иглесијас ја "запалија" Малта

Прекрасната Никол Шерцингер и Енрике Иглесијас беа главни музички гости на манифестацијата Isle of MTV и со својот настап буквално ја запалија Малта.

Жешкото дуo настапи со песната „Heartbeat“, притоа разменувајќи си нежности на сцената. Околу 50.000 обожаватели на поп-музиката ја пееја заедно со Никол и Енрике нивната заедничка песна од 2010 година.

28.06.2014 - 15:42
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега