ВИДЕО: Десет најлоши видови на бакнежи

Канибал, стоматолог, вампир се само дел од имињата за непријатни бакнежи кој еден дечко се обидел да ги примени врз девојките.

Kevin Brennan истражувал за најлошите можни начини на бакнување и преку видео ги демонстрирал со различни девојки.

Погледнете како реагирале девојките на неговиот бакнеж...

28.06.2014 - 15:23
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега