ВИДЕО: Реакцијата на ова девојче е бесценета- нема да погодите што гледа

Се случувало возрасни луѓе да паѓаат во несвест како покосени гледајќи пораѓај. Понекогаш пораѓајот знае да биде многу непријатна глетка.
Но реакцијата на ова мало девојче е несекојдневна. Погледнете како таа реагира гледајќи го моментот кога таа се родила…

28.06.2014 - 13:56
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега