Скопската полиција го фати крадецот Денис

Скопската полиција на 26. јуни го лишеше од слобода 25 годишниот Денис Џ. кој се барал за издржување затворска казна од една година поради извршена тешка кражба.

Полицијата го однела Денис во Затвор-Скопје.

 

28.06.2014 - 12:06
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега