Маја од Скопје веќе нема да краде - полицијата ја смести во Идризово

Скопската полиција ја уапси 23 годишната скопјанка Маја К. која се барала за издржување затворска казна од 40 дена поради сторена кражба.

Маја била спроведена во Затвор-Идризово. 

 

28.06.2014 - 11:49
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега