ВИДЕО: Десет проблеми кои ги имаат само девојките со големи задници

Мислите дека на Бијонсе или Ким Кардашијан секогаш им е лесно со големите задници? Како и сите останати девојки и тие си имаат по некој проблем со задникот.

Единствената разлика е тоа што ти имаат куп луѓе кои се грижат за нив и да знаат кога треба да го истакнат, а кога да го скријат големиот задник. Сепак, тие се ѕвезди.

Ако немате ваков третман, тогаш сигурно ќе се препознаете.

1. Фармерките во кои ви го собира задникот не ви се точни околу струкот.

2. Може буквално да се заглавите додека се обидувате да пронајдете совршен пар фармерки. А кога конечно ќе ги најдете и ќе успеете да ги закопчате, неизбежно пукаат по првиот чекор.

3. Луѓето претпоставуваат дека сигурно знаете да „тверкате“ со тој голем задник.

4. Седиштето на велосипедите секогаш ви е мало и тесно, па тешко ви оди возењето.

5. Колку пати имате турнато некои работи додека поминувате со задникот близу нив.

6. Панталони со шарен дезен не се баш најдобар избор.

7. Од тесните здолништата веќе се откажавте, а и од широките имате мал избор.

8. Не помислувајте на хеланки.

9. Неизбежните погледи на луѓето.

10. Често ја губите самодовербата.

Погледнете ги во видео:

28.06.2014 - 11:20
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега